Tupekuulid

Treenivad tupekuulid on tavaliselt ilma nöörita. Neid on erineva raskuse ja suurusega saadaval. Eesmärk on treenida tupelihased tugevaks, kui see pole ühepäevane protsess- see võtab aega ja kannatust. Vaja on hoida tupekuulid enda sees kasutades vaid oma tupelihaseid. Ehk mida väiksem ja raskem on kuul, seda keerulisem on tupelihastel. Algajatele on soovituslik alustada kuulidega, mis on keskmise suurusega ja pole väga rasked. Kui ajaga lähevad kuulid teile kergemaks ja tunnete, et olete arenenud, võite edasi liikuda väiksemate ja raskemate kuulide peale.

Mõnukuulid on nööriga või on kaks kuuli ühes ümbrises. Mõnukuule müüakse ühe,kahe,kolme kui ka nelja kaupa. Pakkumises on ka ainulaadne mõnukuul, mida on võimalik juhtida läbi telefoni.

Vaginakuulid või geishakuulid on populaarsed sekslelud, mis võivad aidata parandada vaagna lihaste tugevust ja kontrolli ning suurendada seksuaalset naudingut. Vaginakuulide kasutamine võib olla kasulik eriti naistele, kes on sünnitanud, vanemas eas või kannatavad vaagnapõhja lihaste nõrkuse all.

Vaginakuulid töötavad lihtsal põhimõttel - need sisestatakse tuppe ja siis tuleb neid seal hoida, kasutades vaagnapõhja lihaseid. See treenib vaagnapõhja lihaseid, mis võib aidata suurendada seksuaalset naudingut, tugevdada orgasme ning parandada üldist seksuaaltervist. Lisaks võivad vaginakuulid aidata vähendada inkontinentsust ja parandada üldist urineerimiskontrolli.
 
Erinevaid vaginakuule on mitmeid erinevaid tüüpe ja suuruseid. Mõned on suuremad ja raskemad, teised aga väiksemad ja kergemad. Mõned vaginakuulid on ühendatud nööriga või pulgaga, mille kaudu saab neid kergesti eemaldada. Teised aga ei ole ühendatud nööriga ning neid saab eemaldada välja pingutades.
 
Lisaks on olemas ka vibratsiooniga vaginakuule, mis võivad pakkuda veelgi suuremat naudingut. Need kuulid vibreerivad ja stimuleerivad tupe seinaid ning võivad aidata saavutada tugevamaid orgasme.
 
Kui soovite proovida vaginakuulide kasutamist, siis tasub uurida usaldusväärseid veebipoode, nagu näiteks Hot Lips. Saadaval lai valik erinevaid vaginakuule erinevate suuruste ja funktsioonidega, mis sobivad erinevatele vajadustele ja eelistustele. Lisaks pakub Hot Lips ka diskreetset ja kiiret tarne ning suurepärast klienditeenindust, mis aitab teil leida just teile sobiva vaginakuuli.

Kokkuvõttes võib vaginakuulide kasutamine olla naistele kasulik, kuna see võib aidata tugevdada vaagnapõhja lihaseid ja parandada üldist seksuaaltervist ning suurendada seksuaalset naudingut. Kui soovite proovida vaginakuulide kasutamist, siis tasub uurida Hot Lipsi veebipoodi, kus on saadaval lai valik erinevaid vaginakuule erinevate funktsioonide ja omadustega.

Üksuseid 1-16 - 46'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta