Jänkuvibraatorid

Mõeldud kasutamiseks eelkõige teadlikule, kogemustega tänapäeva naisele. Kes täpselt teab, mida tahab ja julgeb ka seksuaalelu vallas eksperimenteerida.
Jänku-ja pärlivibraatorid on klass kõrgemad kui tavalised, lihtsalt erineva kiiruse/vibratsioonitugevusega vibraatorid.
Reeglina kaheharulised, mõeldud ka kliitori stimuleerimiseks. Nende puhul on tavaliselt kusagil neli-seitse erinevat kiirusastet, mida saab reguleerida eraldi puldi abil.
Toimima saab neid panna tinglikult kolmel erineval viisil: pöörleb ja keerleb ainult põhiosa, vibraatori pea. Vibreerib ainult jänkukujuline kõrvalharu. Mõlemad harud töötavad üheaegselt koos - vibratsioon, pea liikumine, kuulid annavad kokku superefekti. 

Sedasorti vibraatorite hinnad kõiguvad kusagil 30 ja 80-euro vahel, töötavad nad üldjuhul kas AA või AAA patareidega.
Värvivalik on lai, erineva pikkusega, erineva läbimõõduga ja erinevast materjalist mudeleid on palju. Kusjuures osade puhul joonistub kõrvalharuna välja mitte jänes, vaid delfiin või liblikas. 

Natuke kallimad seda tüüpi vibraatorid on ka veekindlad, niisiis võib toreda seltsilise näiteks vanni kaasa võtta. Vibraatori peas asuvad pärlid või lihtsustatult "kuulikeste kogum" suurendavad oluliselt naise mõnu, tekitavad võimsama orgasmi.
 
Naiste Jänku- ja pärlivibraatorid
 
Naiste sekslelude hulgas on kaks populaarset valikut vibraatoreid - jänkuvibraatorid ja pärlivibraatorid. Mõlemad võimaldavad naistel kogeda intensiivset naudingut ja orgasmi.
 
Jänkuvibraatorid on disainitud selleks, et stimuleerida naise klitorist ja G-punkti korraga. Neil on spetsiaalne jänkukujuline käpp, mis vibreerib eraldi, andes naistele tugeva klitoristimulatsiooni. Samal ajal liiguvad vibratsioonipallid vagina sisse ja välja, et stimuleerida G-punkti.
 
Pärlivibraatorid on teistsugused ja võimaldavad naistel kogeda tõeliselt intensiivset stimulatsiooni. Neil on spetsiaalsed pärlid, mis liiguvad üles ja alla, et masseerida naise tupe seina. Samal ajal vibratsioonifunktsioon stimuleerib naise klitorist, andes täiendava naudingu.
 
Mõlemad vibraatorid võimaldavad naistel kogeda erinevaid intensiivsuse tasemeid ning mõlemad võimaldavad erinevaid vibratsioonimustreid. See tähendab, et naised saavad valida just endale sobiva vibratsioonitaseme ja mustri, et kogeda tõeliselt nauditavat ja rahuldustpakkuvat kogemust.
 
Kui olete huvitatud jänku- ja pärlivibraatorite ostmisest, siis tasub uurida erinevaid veebipoode. Sealhulgas Hot Lips, kus on lai valik erinevaid jänku- ja pärlivibraatoreid erinevate brändide ja funktsioonidega. Hot Lips on usaldusväärne veebipood, mis pakub diskreetset ja kiiret tarne ning suurepärast klienditeenindust.
 
Kokkuvõttes on jänku- ja pärlivibraatorid suurepärane valik naiste sekslelude hulgas, mis võimaldavad naistel kogeda intensiivset naudingut ja orgasmi. Kui otsite kvaliteetseid jänku- ja pärlivibraatoreid, siis tasub uurida Hot Lipsi veebipoodi.Siin on lai valik erinevaid tooteid erinevate brändide ja funktsioonidega, et rahuldada erinevaid eelistusi ja soove.

Üksuseid 1-16 - 52'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta