Silikoonrinnad, nibukatted

Täidlasemad ja suuremad rinnad. Rindade suurendamine (silikoon)proteesidega on kõige arenenum ja levinum viis sekunditega suuremate ja täidlasemate rindade saamiseks.
Kaunid rinnad on enamiku naiste jaoks naiselikkuse oluline osa. Rinnaimplantaadid (silikoonid) on suurepärane meetod soovitud rindade suuruse ja enesehinnangu tõstmiseks. HotLipsi rinnahoidja all
laetavad või rihmaga kunstrinnad, silikoonrindu on lihtne kanda ja saad juba samal õhtul teada, kuidas mahuksid suured rinnad või tõesti mitu suurust
suuremad rinnad.
Rinnakirurgia: rinnaimplantaadid, rindade suurendamine rindadega, rindade tõstmine on populaarsed esteetilised meetmed nii kogu maailmas kui ka Eestis. Probleemiks on hind ja palju muud.
Kui palju silikonrinnad lähevad maksma? ja suurem probleem on see, et te ei tea kunagi ette, kas need teie jaoks sobivad ja kuidas te nendesse suhtute.
Hot Lipsi ehtsad silikoonist rindade suurendamised ja eemaldamised on odav viis kõigi nende probleemide lahendamiseks mõne minutiga oma kodus.
 
Proovige silikoonrindadega külastada õõklubit või enda kallima reaktsioone kasvõi magamistoa uksele ilmudes. Seda peab kogema kindlasti.
 

Üksuseid 1-16 - 25'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta