Aluspüksid, stringid, tangad

Mõned eelised kasutades jalgade vahelt avatuid aluspükse ja puldiga juhitavaid vibreerivaid aluspükse
 
Suurem seksuaalne nauding: Jalgade vahelt avatud aluspüksid ja kaugjuhitavad vibreerivad aluspüksid võivad suurendada seksuaalset naudingut ja pakkuda erutavat kogemust nii kandjale kui ka tema partnerile.
 
Suurem enesekindlus: Kandes julgeid ja seksikaid aluspükse, võib naine tunda end enesekindlamalt ja atraktiivsemalt, mis võib omakorda suurendada tema enesekindlust ka igapäevaelus.
 
Uute fantaasiate katsetamine: Kaugjuhitavate vibreerivate aluspükstega on võimalik katsetada uusi fantaasiaid ja naudinguid. Kandes jalgade vahelt avatud aluspükse, saab naine tunda end seksikana ja võib kasutada neid ka rollimängudeks.
 
Intiimse sideme tugevdamine: Kaugjuhitavate vibreerivate aluspükstega saab partner kaasa lüüa naise naudingu loomisel ning seeläbi tugevdada nende intiimset sidet.
 
Erutava eelmängu loomine: Naised saavad kasutada kaugjuhitavaid vibreerivaid aluspükse erutava eelmängu loomiseks oma partneriga. Partner võib kaugjuhtimispuldi abil naise naudingut kontrollida ning see võib olla äärmiselt erutav mõlemale partnerile.

Üksuseid 1-16 - 33'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta