Sukahoidjad

Valged sukahoidjad ja mustad sukahoidjad Hot Lipsi e - poest.
 
Mis on sukahoidja?
Sukahoidja on rõivaese, mis koosneb kitsast riideribast, mis on kinnitatud sukkade hoidmiseks ümber sääre. Kaheksateistkümnendal kuni kahekümnendal sajandil seoti need põlvest allapoole, kus jalg on kõige saledam, et sukad ei libiseks. Elastikute tulek on muutnud need sellest funktsionaalsest seisukohast vähem vajalikuks, kuigi neid kantakse endiselt sageli moe jaoks. Mehed ja naised on olenevalt moesuundadest laialdaselt kandnud sukapaelu.

Kuidas kasutada sukahoidjad?
Sukahoidjad on aluspesu, mis koosneb elastsest materjaliribast, mille laius on tavaliselt vähemalt 5,1–7,6 cm se võib olla ka laiem. Mõlemale küljele on kinnitatud kaks või kolm elastset traksitropi, kus materjal vormitakse keha kontuuride järgi. Traksid kinnitatakse tavaliselt sukkade külge metallklambritega, millesse sisestatakse läbi sukamaterjali kummiketas, mis lukustab suka tõhusalt paigale. Need on tavaliselt kinnitatud elastse pikkusega, mis võimaldab reguleerimist. Need klambrid, mida tuntakse ka trakstroppidena, on kõige parem kinnitada sukkade külge lihtsa nööriga, millel pole pitsi, või silikoonkummist voodriga "hoidikuid".
 
Riputusrihmasid  kantakse tavaliselt vöökohal või veidi allapoole, et vältida vöö allalibisemist, kui seda sukad alla tõmbavad. Mõnel alusrõival, näiteks korselettidel või vöödel, võivad olla kinnitatud traksid. Hot Lipsi seksikate sukahoidjatega toote uut särtsu magamistuppa.