Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

orgie- orgasmi tilgad, Seksapteek, Kreemid naistele

orgie- orgasmi tilgad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laost otsas

SKU: 5600298351157 d

15,95 €

Loodud tugevamateks orgasmideks! Mõni tilk kliitorile eelmängu ajal ning spetsiaalne koostis annab sensuaalse tunde, mis suurendab naise intiimsete piirkondade tundlikkust. Tugevda naise suurt momenti ja Sa võid tugevdada mõlema seksuaalkogemust! 80% naistest, kes kasutasid tilkasid, said orgasmi! See ei ole libesti; see on stimuleeriv formula, seega on vaja ainult paari tilka . Igaüks on erinev. Võta aega, et saada aru, kuidas Sinu keha reageerib ning kuidas saada formulast maksimum.


Juhendid: eemaldage karp. Pipetiga võtke paar tilka ja suunake otse kliitorile. Esimesel korral võib olla vajalik kuni 10 vajutust, et toode eralduks. Järgmisel korral toodet kasutades, saate õige koguse kiiremini kätte. Masseerige õrnalt kliitorile ja intiimpiirkondadesse.


 


Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.


Kastada vastavalt juhendile. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage selle toote kasutamine. Kui ärritusnähud ei möödu, pöörduge arsti poole.Pöörduge arsti poole, kui teie või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kuigi seda on ohutu tarbida, ei ole see toit. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib kasutamiseks lateksiga. See toode võib põhjustada soojendavat, jahutavat või surisevat tunnet. Lõhnaainete ja parabeenivaba. Pärast avamist kasutada 6 kuu jooksu