UUDIS! Viktoriin täiskasvanutele "GURU"

SKU
mang_GURU

Viktoriin täiskasvanutele "GURU"         TEEMA: MA ARMASTAN SIND!

Guru on lustaksas ja meelelahutuslik lauamäng, mille abil saad testida enda ja oma sõprade teadmisi. Mängu toredaim osa seisneb selles, et võid veeta lõbusalt aega nii sõprade kui ka ainult iseenda seltsis!

GURU mäng koosneb 1 mängulauast, 50 küsimusega kaardist,1 juhendist, 1 täringust ja 4 mängunupust.

HOIATUS! Mäng sisaldab krõbedaid vägisõnu. Ei soovita puritaanidele!

Mängureeglid on lihtsad.

ÜKS MÄNGIJA ROHKEM KUI ÜKS MÄNGIJA

Mängija asetab mängunupu stardiringile, sega kaardid ja paneb need mängulaua kõrvale, seljad ülespidi

Vihhe! Soovi korral kirjutab mängija ENNE MÄNGU ALGUST ise reeglistikku karistusülesanded, mida peab vale vastuse korral sooritama.

Mängija võtab pakist pealmise kaardi ning püüab ära arvata õiget vastust. Seejärel kontrollib ta vastuse õigsust reeglite lehelt

Kui vastus on õige liigutab mängija oma mängunuppu GURU skaalal ühe pügala võrra kõrgemale ja võtab järgmise vastusekaardi.

Kui vastus on väär, heidab mängija täringut ja trahvib end vastavalt karistusülesannete lehel kirjas olevale juhendile.

Mäng lõppeb, kui mäng ületab GURU joone, või kui ta on ära kasutanud kõik enne mängu algust valmis seatud küsimuste kaardid.

Soovi korral võib mängus kasutada mitut GURU küsimuste pakki.

Mängijad asetavad mängunupu stardiringile, segavad kaardid ja panevad need mängulaua kõrvale, seljad ülespidi. Lepitakse kokku käimise järjekord.

Vihje! Soovi korral kirjutavad mängijad ENNE MÄNGU ALGUST ise reeglistikku karistusülesanded, mida peavad vale vastuse korral sooritama.

Esimene mängija võtab küsimuste pakist kaardi ning loeb kõva häälega ette küsimuse, samuti kõik vastusevariandid. Järjekorras järgmine mängija pakub küsimusele enda arvates õige vastuse.

Küsimuse esitanud mänguja kontrollib reeglite lehelt vastuse õigsust.

Õige vastuse korral, liigutab õigesti vastanud mängija oma mängunuppu GURU skaalal ühe pügala võrra kõrgemale, uuele tasemele ning võtab omakorda küsimuse kaardi, et lugeda küsimus järgmisele mängijale

Loetud küsimustega kaardid pannakse kõrvale

Kui vastus on väär, heidab mängija täringut ja tegutseb saadud silmade arvu järgi vastavalt karistusülesannete lehel kirjas olevale juhendile.

Mäng lõppeb, kui esimene mängija ületab GURU joone või kasutatud on kõik enne mängu algust valmis seatud küsimuste kaardid. Viimasel juhul võidab see mängija, kes on jõudnud GURU skaalal kõige kõrgemale.

Soovi korral võib mängus kasutada mitut GURU küsimuste pakki.

HEAD MÄNGUELAMUST!

Soodushind 4,97 € Tavahind 14,90 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:UUDIS! Viktoriin täiskasvanutele "GURU"