Androextender - peenisesuurendaja

SKU
0506966 0000
Androextender on parim aparaat suguti suurendamiseks. Selle kasutamine on väga lihtne ja mugav ning ei tekita Sulle mingeid ebamugavusi. Tasuta kohaletoimetamine! Teiste samalaadsete seadeldistega võrreldes on Androextender tunduvalt praktilisem ja mugavam: -praktiline - Sul pole vaja oma suguti suurendamiseks spetsiaalset aega varuda! Tänu Androextender aparaadi konstruktsioonile ning kompaktsetele mõõtmetele ei näe keegi, kui Sa seda oma riiete all kannad. Androextender aparaati võib kanda tööl, kodus, külla minnes ning isegi kalale minnes! -kergesti pealepandav ja äravõetav Ainult üks hetk ning Androextender aparaat on äravõetud ning taskusse peidetud. -suguti pikenemise tulemused jäävad püsivateks ning suguti säilitab oma pikkuse nii lõdvastunud, kui ka jäigastunud olekus olles. -Androextender aparaati kasutades pikeneb Sinu suguti 2-4 cm võrra! -Androextender aparaadi abil võid Sa oma suguti kõverust vähemalt 70% võrra otsemaks muuta
149,00 €
Laos
Kasutusjuhend
Androextender aparaat koosneb plastmassvõrust-alusest , mille külge on kinnitatudd kaks metallvarrasti , mis on paigutatud spetsiaalsesse plastmassotsikutesse. Plastmassotsikusse on paigutatud silikoontoruke, mille abil Androextender aparaat fikseeritakse sugutipea juures.

Androextender aparaadi kasutamisel tuleb kõige pealt mõõta oma suguti mõõdud erekteeritud olekus või esialgne pikkus ning ümbermõõt.
Suguti pikkust erekteeritud olekus on vaja teada sellepärast, et oma sugutile õigesti valida Androextender aparaadi varraste pikkust. Androextender aparaadi kasutamisel peab varraste pikkus olema 4 cm võrra lühem, kui suguti pikkus erekteeritud kujul.
Näiteks, kui suguti pikkuseks on erekteeritud olekus 17 cm, siis Androextender aparaadi kasutamisega alustamisel peavad vardad olema 13 cm pikkused.
17cm - 4 cm = 13 cm - varraste esialgne pikkus
Kui Androextender aparaati kasutatakse kõveruse korrigeerimiseks (kõrvaldamiseks), siis peab Androextender varraste algpikkus olema 5 cm võrra lühem, kui suguti esialgne pikkus erekteeritud olekus.
Näiteks, 17 cm - 5 cm = 12 cm - varraste vajalik algpikkus
Pärast varraste seadistamist on AndroPenis aparaat kasutusvalmis ning Te võite hakata seda kandma. Androextender aparaadi pealepanemist ja äravõtmist on täpselt kirjeldatud aparaadiga kaasasolevas kasutusõpetuses!
Androextender aparaadi kandmisel on esimesed 14 päeva (2 nädalat) kohanemisperioodiks, mille jooksul tuleb tasapisi harjuda aparaadi kaasaskandmisega.
Teistsuguste suguti mõõtmete suurendajatega võrreldes on Androextender aparaadi puhul tagatud parem sidekudede pingustuse kontrollmehhanism.
Pärast kindlaksmääratud kandmisperioodi - keskmiselt nädala pärast- pikendatakse Androextender vardaid 0,5 cm võrra, teostades ühe suuremat suguti sidekudede pingestamist, tagades niiviisi suguti pikenemise.
Täpsemat informatsiooni Androextender aparaadi kandmise kohta saate Androextender aparaadi soetamisel kaasaantavast kasutusõpetusest.

Vastunäidustus
Millistel juhtudel ei tohi Androextender seadeldist kasutada:
- Suguti põletikuliste haiguste korral - akuutsete seksuaalsel teel edasikanduvate haiguste (STD) korral ning muude sugutil esinevate põletike korral;
-Suguti nahapõletike ning muude nahahaiguste korral - sel juhul tuleb konsulteerida spetsialistiga;
- Suguti kasvajate korral - enne seadeldise kasutamist tuleb konsulteerida spetsialistiga;
- Neuroloogilise loomuga haiguste korral - meningiit, erineva tekkega neuropaatia korral;
- Neerude puudulikkuse korral;
- Dekompenseeritud suhkruhaiguse korral.
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Androextender - peenisesuurendaja