Täissuuruses Seksnukk - Seksnukud - Nukud meestele

Kes ei oleks unistanud täiesti ideaalsest kehast. Peenike piha, suur tagumik, suured tissid ja teeb seda mida sa kõike ka soovid. 
Elutruud seksnukud on just selleks. On olemas meditsiinilisest väga tõepärasest silikoonist valmistatud täissuuruses inimnukud. Nad täidavad kõik sinu unelmad ja fantaasiad. On nukud, millel on boonuseks vagiinasse pandud ka vibrad ja mõnel on isegi häälmonitor. Selliste luksuslike seksnukkude hinnad jäävad 300euro- 3000 euro vahemiku, olenevalt suurusest.

Valikus on ka täispuhutavad seksnukud, erinevate nägude ja omadustega. Uus trend on täissuuruses elutruud seksnukud meestele. 
Leia omale ideaalne kaaslane voodisse just siit, tule uudista ka kohapeal! Meil kohapeal on alati saadaval kõik seksnukud mis on meie veebipoes olemas.
Kuidas saate elusuuruses seksnuku enda autosse? Pole probleemat , meie aitame tassida suure nukukasti teie autosse või kui otsustate tellida suurema seksnuku nii
siis saadame selle otse teie uksele suures pehmendatud kastis mille pealt pole näda ega aru saada mis sees on. Lisaks kasutame teist saatja nime paki peal. 
Kõik on ülimalt diskreetne. Teile jääb ainult otsustada millise seksnuku tahate ja kuidas tahate selle kätte saada.

Üksuseid 1-16 - 93'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas

Üksuseid 1-16 - 93'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas