vibraator satisfyer yummy sunshine

SKU
4049369016457

SATISFYER VIBES - YUMMY SUNSHINE

Heatujuline kollane, paindlikust täissilikoonist G-punkti power-vibraator toob päikse välja

LAI RIBIDEGA VARREOSA

Mmmm - ma peidan armastust oma… Sina ja sinu G-punkt otsite sõpra, kes tooks külmadel öödel päikse sinu juurde? Siis soovime teile tutvustada Yummy Sunshine'i . See lõbus kaarjas vibraator hellitab sind erootiliselt ribilise struktuuriga, painutatud otsa ja 12 erutava vibratsiooniprogrammiga. Heatujuliselt kollase värvusega ja pehmelt siidise Touch-pealispinnaga viib see su intensiivsete kõrgpunktideni ja paneb päikse särama!

HEAD VIBRATSIOONID SINULE!

Integreeritud juhtpaneeliga praktiliselt hoiderõngalt leiad oma lemmikvibratsioonid intuitiivselt vaid nupuvajutusega ning hoiad oma kirglikku naudingupakkujat tugevalt haardes - ka siis, kui asi läheb väga libedaks. 12 eriti tugevat vibratsiooniprogrammi koosnevad 6 intensiivsusastmest ja 6 taevalikust rütmist. Vibratsioonid on ideaalselt jaotatud kogu varre ulatuses, nii et nii selle ots kui ka alumine osa stimuleerivad intensiivselt. Tänu veekindlale ehitusele (IPX7)kutsub Yummy Sunshine sind kaaslaseks erootilisele naudinguretkele duši all või vannis.

MATERJAL

Nahasõbralik Satisfyer Vibes'i silikoon trumpab oma vaimustava pehmuse ja siidmati pealispinnaga. Veekindel ehitus (IPX7) ja kriimustuskindlast ABS-plastikust hoiderõngas on lihtsad puhastada ja püsivad kaua hügieenilisena. Paindlik materjal on vaimustavalt libe ja kohandub kiirelt kehatemperatuuriga. Vähese seebi ja käesooja veega saad oma vibraatorit kiirelt ja hõlpsalt puhastada. Üleüldise hügieeni tagamiseks lisa paar pihust desinfitseerivat Toycleanerit - veel parem ideaalselt kohandatud Disinfectant Spray pihust.

Pikkus: 22cm

Diameter: 3,6cm-4,6cm

Soodushind 46,90 € Tavahind 79,90 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:vibraator satisfyer yummy sunshine