Toko Organica Lubricant 165ml, libesti vee baasil

SKU
94505

TOKO Organica Lubricant 165ml: Looduslik Tundmus, Intiimsuse Suurendamine

Oma intiimsete hetkede täiustamiseks kogege TOKO Organica Lubricant 165ml'i siidist ja pikaajalisest libisemisest. Valmistatud sertifitseeritud orgaaniliste koostisosadega, see veebaasil määrdeaine on lõhnatu, sobib kasutamiseks koos kondoomide ja mänguasjadega, täiustades teie kirehetki.

Tootekirjeldus:

Tutvustame TOKO Organica Lubricant 165ml'i, loodusliku ja jätkusuutliku intiimsuse täiuslikkust. Kanadas hoole ja täpsusega valmistatud see veebaasil määrdeaine on loodud pakkuma õrna, siidist ja pikaajalist kogemust, muutes selle ideaalseks täienduseks teie intiimsetele hetkedele. Selle ainulaadne valem on valmistatud ainult sertifitseeritud orgaanilistest toodetest, tagades ohutu ja keskkonnasõbraliku valiku kehasensatsioonide suurendamiseks tugeva seksuaalse erutuse ajal.

Soodushind 15,21 € Tavahind 16,90 €
Laos

Peamised omadused:

 • Sertifitseeritud orgaanilised koostisosad: Hoolikalt valitud nende looduslike omaduste tõttu, pakkudes turvalist ja keskkonnasõbralikku valikut.
 • Kauakestev libestus: Pakub sujuvat, kauakestvat libisemist ilma sagedase taasrakendamise vajaduseta.
 • Lõhnatu valem: Suunake tähelepanu naudingule ilma häirivate lõhnadeta.
 • Preesi- ja mänguasjasõbralik: Sobib kasutamiseks kondoomide ja seksileludega, võimaldades mitmekülgset kasutamist intiimsetes seiklustes.
 • Õlivaba ja lihtsasti mahapestav: Tagab puhta, mitte-õlise tunde ja lihtsa puhastuse pärast kasutamist.
 • Valmistatud Kanadas: Toode on uhkusega valmistatud Kanadas, järgides kõrgeid kvaliteedi- ja ohutusstandardeid.
 • Spermasõbralik: Ei avalda hävitavat mõju seemnerakkudele, muutes selle paaridele, kes proovivad rasestuda, kaalutletud valikuks.

Kasutamise ideed ja eelised:

 1. Tõhustatud sensuaalsed kogemused: Tõstke oma seksuaalset erutust libestiga, mis suurendab loomulikku libestust ja hõlbustab muretut läbitungimist.
 2. Keskkonnateadlik intiimsus: Tunnete end hästi oma valiku üle tootega, mis on mitte ainult hea teile, vaid ka keskkonnasõbralik.
 3. Mitmekülgne kasutamine: Ideaalne lelude või kondoomide kasutamiseks, pakkudes paindlikkust oma soovide uurimisel.
 4. Tundliku nahaga sobiv: Orgaaniline, veepõhine valem on nahasõbralik, sobides neile, kellel on tundlikkus.
 5. Intiimsus katkematult: Kauakestev valem tähendab rohkem keskendumist teie ühendusele ja vähem uuesti pealekandmist.

TOKO Organica Libesti 165ml on järgmise põlvkonna isiklik libesti neile, kes hindavad puhastust, kvaliteeti ja jätkusuutlikkust oma intiimtoodetes. Valmistatud ainult sertifitseeritud orgaaniliste koostisosadega, lubab see libesti loomulikku, kauakestvat ja rahuldustpakkuvat kogemust, mis suurendab teie kirehetki, kahjustamata samal ajal ohutust või keskkonnaalast vastutustunnet. Kogege erinevust TOKO Organica'ga ja tõstke oma intiimhetked uuele naudingu ja ühenduse tasemele.

Lisainfo
BrändShunga
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Toko Organica Lubricant 165ml, libesti vee baasil
Rohkem Shunga toodet