RUSSIAN INSTITUTE - DISCIPLINE EROOTILINE FILM

SKU
84353

LANA ROY ALUSTAB AASTAT PAUGUGA

Kuulus Vene Instituut on kogu maailmas tunnustatud oma hariduse kvaliteedi poolest. Nende noorte naiste vanemad, kellel on õnn prestiižsesse asutusse astuda, teavad, et nad lahkuvad koos kõigi eelistega, et oma tööelu hästi alustada. Kui nad vaid teaksid, mis suletud uste taga tegelikult toimub...

Lana Roy pole uustulnuk ja ta teab, et reeglite järgi ei tohi meesüliõpilased instituudi naisosakonda siseneda. Kuid see ei takista teda palumast Charlie Deanil ja Sam Bourne'il temaga kvaliteetaega veeta. Puhkus on just lõppenud ja noorel naisel on raske kõigile koos veedetud naudingutele joont tõmmata. Oma poolel kavatsevad kaks noormeest taas ära kasutada oma tüdruksõbra heldeid kõveraid ja eriti tema seksuaalseid andeid. Et aastat hästi alustada, pakub kena brünett neile lõpuks seda, mida nad kaua oodanud: oma päraku. See peaks andma neile kogu vajaliku julguse kursuste jätkamiseks.
Lana ei oodanud kindlasti, et uus direktor Shalina Devine ta kohe pärast armumist tabab ja kõigi oma sõprade ja õpetajate ees karistab. See on peaaegu hullem kui distsiplinaarnõukogusse minek.

SHALINA DEVINE JÄRGIB REEGLID TÄHENI

Sel õhtul tabab Shalina ühiselamus ringi tehes Lana ja tema toakaaslane Veronica Leal pärast tulede kustutamist rääkimas. Tavaliselt väga range reeglite jõustamise osas püüab direktor noore naisega heastada seda, mida ta temaga paar tundi varem tegi. Paituste pehmus asendab kiiresti varem päeval saadud hoope. Väga kiiresti liitub Veronica nendega väga põnevaks lesbikolmikuks. Mis võiks olla kahe noore naise jaoks parem kui saada nõu direktorilt endalt? Šalina avastas üllatusega, et tema õpilased olid eelmistest aastatest palju õppinud.

Igal aastal teevad instituudi tudengid panuseid, milline neist kõige rohkem õpetajaid võrgutab. Sel aastal näib, et kena Angelika Grays on teel kihlveo võidu poole. Ta teadis, et kui ta Tottile tunni lõpus aluspüksid kingiks, ei suuda too kaua vastu panna, enne kui ta sülle kukub. Pärast tunde läheb ta naise juurde koju mineku asemel inimtühjas kontoris Angelikaga kohtuma. Fellatio on kauni blondiini eriala ja ta kavatseb oma professorile näidata, et ta väärib palju paremaid hindeid. Mis oleks parem viis seda teha, kui lasta tal teda laua tagant võtta, enne kui ta laseb tal ilusat tagumikku närida.

NENDE JAOKS ON VÕRGUTAMINE ROHKEM KUI LIHTSALT MÄNG

Kuulujutud levivad kiiresti instituudi koridorides ja Mona Blue avastas juhuslikult Angelika veidrused. Keeldudes lüüasaamisest, otsustab ta saata alasti poseerimisest selfid David Perryle, ainsale mehele, kellel on lubatud kõigi nende noorte naiste seas töötada. Kuidas sellisele kutsele vastu seista? Kuna fotodest Mona maitsele ei piisa, otsustab ta oma toas järgmise sammu juurde minna, isegi kui see tähendab hiljuti temaga liitunud Veronica Leali äratamist. Kaks noort naist on otsustanud oma õpetajale näidata, et ka nemad on säilitanud kõik, mida eelmisel aastal õppisid. Kuigi anaalseks ei olnud õppekavas, on tal hea meel avastada, et nad pidid suvevaheajal palju harjutama.

Shalina Devine tahab olla kindel, et uuel aastal läheks kõik ladusalt ja et administratsioon ei saaks talle midagi ette heita. Nii et kui ta kolmiku tegutsemas tabab, teab ta, et peab rangelt järgima enda seatud distsipliinireegleid. Ta kindlasti ei oodanud, et tema enda lesbide naljad avastatakse. Reeglid kehtivad kõigile, isegi temale ning Totti ja David Perry kavatsevad talle seda meelde tuletada. Omaenda vigadega silmitsi seistes pole tal muud valikut, kui alluda kahe mehe soovidele. Ja kui ta tegelikult ainult ootas seda? Pärast seda, kui ta on neile tõestanud, et valdab fellatiot täiuslikult, otsustab ta neile pakkuda oma päraku, enne kui laseb neil topeltpenetratsiooniga lõpetada. See on kindel panus, et nüüdsest on Vene Instituudi siseste seksuaalsuhete reeglid palju leebemad.

Näitlejad: Angelika Grays, Veronica Leal, Mona Blue, Lana Roy, Shalina Devine

Trailer

14,90 €
Laos
Lisainfo
BrändMarc Dorcel
Write Your Own Review
Arvustatav toode:RUSSIAN INSTITUTE - DISCIPLINE EROOTILINE FILM
Rohkem Marc Dorcel toodet