Vibraator Boreas Goddess seeria

SKU
21676

Vana-Kreeka põhjatuulejumala järgi nime saanud Goddess Collection Boreas Vibraator on oma uuendusliku disaini ja täiustatud funktsioonidega loodud saatma naudinguvärinaid läbi teie keha. See veekindel vibraator on tunnistus luksusest ja naudingust, valmistatud kehasõbralikust ja pehmest silikoonist, mis tagab realistliku ja veetleva kogemuse.

  • 1 Võimas mootor
  • 12 vibratsioonimustrit
  • Soojendamise funktsioon
  • Veekindel IPX7
  • USB-taaslaetav, laadimisaeg 3 tundi
  • Tööaeg: 1,5 tundi
  • Valmistatud kehakindlast vedelast silikoonist ja ABS-st
  • Taaslaetav, laadimisaeg 3 tundi
59,90 €
Laos

Boreas Vibraatori nurga all olev pea on spetsiaalselt loodud G-punkti sihtimiseks, pakkudes intensiivset stimulatsiooni, mis võib viia võimsate ja rahuldust pakkuvate orgasmideni. Varrele lisatud täiendavate soonte tekstuur suurendab kogemust, muutes iga liigutuse uute aistingute avastamiseks.

Boreas vibraatorile ainulaadne on soojendamise funktsioon, mis soojendab vibraatorit inimese kehatemperatuuri järgi. See funktsioon mitte ainult ei lisa teie naudingule mugavust, vaid suurendab ka kogemuse realistlikkust, muutes selle veelgi nauditavamaks ja kaasahaaravamaks.

Võimsa mootoriga Boreas Vibraator pakub 1 vibratsiooni intensiivsuse tase ja 12 erinevat rütmimustrit. See valik võimaldab teil kohandada oma kogemust vastavalt teie meeleolule ja eelistustele, tagades iga kord isikupärastatud naudingute teekonna.

Veekindluse reiting IPX7 tagab, et Boreas Vibraator saab teiega duši all, vannis või mis tahes veekeskkonnas kaasas käia, laiendades naudinguvõimalusi. See funktsioon lihtsustab ka puhastamist, võimaldades hõlpsat hooldust ja tagades vibraatori hügieenilisuse.

Boreas Vibrator on USB kaudu laetav, laadimisaeg on 3 tundi ja mänguaeg kuni 1,5 tundi. See tõhus laadimissüsteem tähendab, et teie seade on alati valmis, kui olete, pakkudes katkematut naudingut alati, kui soov tuleb.

Pehmest silikoonist valmistatud Borease vibraator on nahale õrn ja teie kehale ohutu. Olles ftalaadivaba, vastab see kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele, tagades, et teie nauding on nii intensiivne kui ka turvaline.

21 cm pikkune ja 3,9 cm läbimõõduga Boreas Vibraator on elegantse musta värviga, muutes selle stiilseks ja diskreetseks lisandiks teie naudingute kollektsiooni. Selle ergonoomiline disain mitte ainult ei näe välja keerukas, vaid suurendab ka haaret ja kontrolli kasutamise ajal.

Lisainfo
BrändDream Toys
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Vibraator Boreas Goddess seeria
Rohkem Dream Toys toodet