Ostukorv - Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

Vibreeriv peeniserõngas "Elevant", Sekslelud, Peeniserõngad ja mansetid, Sekspood

Vibreeriv peeniserõngas "Elevant"

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

SKU: 3000008602 d

19,00 €
Peeniserõngas on ennekõike selleks, et aidata hoida mehel erektsiooni pikema aja jooksul ning hoiab ära enneaegset ejakulatsiooni.
Kui on lisatud vibratsioon või/ja nagad, lisab see naudingut nii naisele kui mehele. Antud rõngale ongi lisatud disainina elevandi pea ja lont, mis naise kliitorit erutavalt kõdistab. Lisaks on lisatud naudingu suurendamiseks peeniserõngale nagad. Topeltrõngaga. Nauding 100% garanteeritud.

Värvus suits
3 tablett-patareid (kaasas)
Diameeter 5cm
Pikkus 13cm
Materjal TPE (pehme ja veniv)

Multispeed vibratsioonil, veekindel, veniv, kehasõbralikust materjalist

Tahad kohe?
Tule ja osta Maardu Hotlipsist!
Vana - Narva mnt. 22

Detailid

Peeniserõngas on ennekõike selleks, et aidata hoida mehel erektsiooni pikema aja jooksul ning hoiab ära enneaegset ejakulatsiooni. Kui on lisatud vibratsioon või/ja nagad, lisab see naudingut nii naisele kui mehele. Antud rõngale ongi lisatud disainina elevandi pea ja lont, mis naise kliitorit erutavalt kõdistab. Lisaks on lisatud naudingu suurendamiseks peeniserõngale nagad. Topeltrõngaga. Nauding 100% garanteeritud. Värvus suits 3 tablett-patareid (kaasas) Diameeter 5cm Pikkus 13cm Materjal TPE (pehme ja veniv) Multispeed vibratsioonil, veekindel, veniv, kehasõbralikust materjalist