YONI POWER 2 kuulid

SKU
9043866

Vaagnapõhja treenimine Satisfyer Yoni Power 2 armukuulidega
Kas soovid kogeda vapustavaid orgasme? Siis tasuks kindlasti proovida armukuule! Satisfyer Yoni Power 2 komplekt koosneb kolmest erineva suurusega kuulist, millega saad järk-järgult oma vaagnapõhja treenida. Algaja alustab kõige suuremast ja raskemast kuulist (läbimõõt 3 cm, 73 g) ning liigub seejärel keskmise (läbimõõt 2,5 cm, 46 g) ning lõpuks väikseima ja kergema (läbimõõt 2 cm, 22 g) juurde. Kui teed neid vaagnapõhjaharjutusi regulaarselt, märkad selle mõju kiiresti – täpselt nagu sinu kallimgi, kes tänu sinu tugevdatud lihastele kogeb vaginaalse vahekorra ajal intensiivsemaid aistinguid.
Samuti võid kasutada Satisfyeri armukuule pärast sünnitust vaagnapõhja tugevdamiseks või põielekete vältimiseks.

Satisfyer Yoni Power 2: armukuulid algajatele
Satisfyer Yoni Power 2 sobib eriti hästi ka algajatele: roostevabast terasest kuulid on ümbritsetud sileda meditsiinilise silikooniga ja on seetõttu eriti hügieenilised. Tänu silikoonist eemaldusaasale on kuule ka väga lihtne sisestada ja eemaldada. Vaid 15-minutiline vaagnapõhjatreening päevas aitab saavutada väga häid tulemusi – kuule saab kanda kõikjal alates poes käimisest kuni majapidamistööde ja sportimiseni välja.
Ja sinu naudingud iseenda ja Satisfyer Yoni Power 2 seltsis muutuvad veel erutavamaks koos teiste leludega, näiteks koos survelaine vibraatoritega on tagatud eriti kuumad hetked. Sooneliste detailidega ovaalne kuju tekitab täiendava struktuuri. Pärast kasutamist saad armukuule hõlpsalt puhastada sooja vee, õrna seebi ja vähese lelupuhastusvahendiga.

Soodushind 18,90 € Tavahind 25,90 €
Laos

Satisfyer Yoni Power 2 abil saad tugevdada vaagnapõhja ja kogeda sügavaid orgasme. Tänu kolmele eri suurusele pakuvad meditsiinilisest silikoonist armukuulid võimalust oma lihaseid samm-sammult treenida.  

Vaagnapõhja treening tugevdab lihaseid intensiivsemate orgasmide saamiseks
Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
Hoiderõngas võimaldab ohutut kasutamist
 

  • Trennikomplekt vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks
  • Rohkem naudingut seksi ajal nii mehele kui ka naisele tänu lihaste pingutamisele    
  • Ohutu kasutada tänu eemaldusaasale
  • Meditsiiniline silikoon   
  • Lihtne puhastada
Lisainfo
BrändSatisfyer
VärvRoheline
Write Your Own Review
Arvustatav toode:YONI POWER 2 kuulid