Феромоны

Küllap võivad paljud meie seast tunnistada, et mõne vastassoo esindajaga koos olles tajuvad nad erilist, vastupandamatut tõmmet ja ühekorraga on selge – love is in the air. Romantikud räägivad armastusest esimesest silmapilgust, teadlased väidavad, et põhjus on hoopis feromoonides.

Feromoonid on looduslikud keemilised ained, mida keha toodab eesmärgiga teistele mõju avaldada ja kehadevahelisi sõnumeid edastada, saates vastassugupoolele alateadvuslikke signaale, mis ergutavad seksuaalset iha, sütitavad romantilisi tundeid ja suurendavad veetlust.

Varem arvati, et feromoonid esinevad ainult loomadel ning inimene on need evolutsiooni käigus kaotanud. Feromoonide abil hoiatavad putukad, kalad ja väikeloomad üksteist hädaohu eest, tähistavad territooriumi ning tunnevad ära või köidavad seksuaalpartnereid. Näiteks tuleb feromoonide jõud ilmekalt esile koerte käitumises: emane koer meelitab jooksuajal isaseid lähedalt ja kaugelt karjakaupa kokku.

Элементы 1-16 из 32

Задать направление по убыванию
 1. Twilight женский Феромон без запаха 15 мл, Секс игрушки, Парфюмерия , Sex Shop, Новые товары, Секс игрушки для женщин , Духи с феромонами для женщин
  -33%
  В наличии
  HOT
  Twilight женский Феромон без запаха 15 мл
  Специальная цена 19,90 € Обычная цена 29,90 €
 2. Twilight мужской Феромон без запаха 15 мл, Парфюмерия , Sex Shop, Новые товары, Духи с феромонами для мужчин
  -20%
  В наличии
  HOT
  Twilight мужской Феромон без запаха 15 мл
  Специальная цена 15,90 € Обычная цена 19,90 €
Страница
на странице