Смазки

Üha enam naisi ostab libesteid, et naudingud magamistoas oleks senisest võimsamad ja ka mänguasjade kasutamine pakuks suuremat rahuldust.

Kuna tupp on väga imav, peab silmas pidama, et libesti ei oleks mürgine organismile. Kuidas valida libestit, mis rahuldaks kõik vajadused?

Veebaasil libestid

Plussid: enimlevinud libestitüüp, mis sobib kasutamiseks koos seksmänguasjade ja kondoomidega. Mitmed vee baasil libestid sobivad suurepäraselt ka intiimpiirkonda niisutama või kasutamiseks isegi näokreemina. Konsistents võib olla vedel ja siidjas või paksem ja kohevam, samuti leidub vee baasil libesteid erinevate maitsete ja efektidega (nt jahutav efekt, mis saadakse tänu piparmündile).
Miinused: Võib kiiresti organismi imenduda, mistõttu võib osutuda vajalikuks libesti korduv lisamine. Samas on kiire imendumine märk sellest, et organismis pole piisavalt vett. Vee baasil libesti lahustub vees, mistõttu ei sobi seda kasutada ei vannimängude ajal ega ka veekogudes. 

Silikoonbaasil libestid

Plussid: silikooni baasil libestid ei imendu naha sisse, mistõttu on toime pikem kui vee baasil libestitel. Silikooni baasil libestid on justkui loodud veemõnude nautimiseks ja neid võib kasutada ka massaažiks, kuna tekitavad äärmiselt mõnusa siidise tunde.

Miinused: ei tohi kasutada silikoonist mänguasjadega, kuna võib viimaste pealispinda kahjustada. Ei sobi hästi oraalseksiks, kuna jätab suhu ebameeldiva tunde. Ole hoolikas ja korista kohe ära, kui tilgake maha kukub, muudab põranda väga libedaks!

Элементы 1-16 из 194

Задать направление по убыванию
 1. Fisting Gel 200 ml, Смазки и массажные масла , Смазки на водной основе
  Fisting Gel 200 ml
  Специальная цена 18,75 € Обычная цена 25,00 €
 2. Shunga Narural Contact Lubricant
  Shunga Narural Contact Lubricant
  Специальная цена 15,21 € Обычная цена 16,90 €
 3. Flutschi anal 80 ml
  Flutschi anal 80 ml
  Специальная цена 8,91 € Обычная цена 9,90 €
 4. Toko Organica Lubricant 165ml, Смазки и массажные масла , Смазки на водной основе
  Toko Organica Lubricant 165ml
  Специальная цена 15,21 € Обычная цена 16,90 €
 5. Гель Fisting Relax 200 мл, Смазки и массажные масла , Смазки на силиконовой основе
  Гель Fisting Relax 200 мл
  Специальная цена 17,92 € Обычная цена 23,90 €
на странице