Wanachi- Mini masseerija

SKU
21170BLACK_

Tutvustame Wanachi Mini Massagerit, teie kaasaskantavat lõõgastuskaaslast!

Nautige rahustavat vibratsiooni liikvel olles meie juhtmeta minimassaažijaga. Vaikse mootoriga masseerija Mini Wanachi on parim lahendus väsinud lihaste noorendamiseks. Kohandage oma kogemust, valides oma vajadustele vastava kiiruse ja nautige juhtmevaba stimulatsiooni vabadust.

Nautige lõõgastust, mida pakuvad õrnad vibratsioonid, mis leevendavad pingeid ja võitlevad lihaste väsimusega. Laske oma väsinud kehal taastuda. Selle painduva peaga töötamine raskesti ligipääsetavates kohtades pole kunagi olnud lihtsam.

Ideid minimassaažist maksimumi saamiseks:

  • Reisikaaslane: võtke Wanachi minimassaažiseade reisile kaasa ja lõõgastuge kõikjal. Kompaktne suurus muudab selle ideaalseks lisandiks teie reisiks vajalikele asjadele.
  • Leevendus pärast treeningut: pärast pingelist treeningut lõdvestuge minimassaažiseadmega, et leevendada valulikke lihaseid ja kiirendada taastumist.
  • Partnermäng: lisage oma partneriga intiimsetele hetkedele minimassaažiseade, et saada veelgi rohkem stimulatsiooni ja naudingut.
  • Stressi leevendamine: kasutage masseerijat päeva jooksul kogunenud stressi ja pingete leevendamiseks, edendades üldist heaolu.
  • Hellitusseansid: lubage endale luksuslik turgutusseanss, lisades oma lõõgastusrutiini minimassaaži. Ülima kogemuse saamiseks ühendage see rahustava muusika ja aroomiteraapiaga.
  • Suunatud teraapia: kasutage painduvat pead konkreetsete lihasrühmade täpseks sihtimiseks, pakkudes isikupärastatud leevendust just seal, kus seda kõige rohkem vajate.
  • Üksiknauding: nautige minimassaaži ajal üksikuid õndsuse hetki, uurides selle erinevaid kiirusi ja mustreid, et avastada, mis pakub teile kõige rohkem naudingut.

Kaasake Wanachi minimassaažija oma elustiili ja avastage liikvel olles lõõgastumise ja noorendamise eelised. Suurendage oma heaolu rahustavate vibratsioonidega igal ajal ja igal pool.

19,90 €
Laos

Pikkus: 21 cm
Läbimõõt: 3 cm
Vahetüki pikkus: 11 cm
Veekindel: Veekindel
Materjal: ABS | TPR
Patareid: 2 AA (patareid ei kuulu komplekti)

Lisainfo
BrändPipedream
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Wanachi- Mini masseerija
Rohkem Pipedream toodet