COLT Mighty Mouth masturbaator

SKU
13236

Tahad võimsust, funktsioone ja mitmekülgsust?

COLT Mighty Mouth on täiesti iseseisev võimsalt toimiv, 100% veekindel, vibreeriv naudingu strokija, millel on sügav kurk ja noduled-kamber lisatundmuste jaoks.

30 uskumatu vibratsiooni-, pulseerimis- ja eskaleerimisfunktsiooniga - jah, 30 - saate ihaldatud rahuldust. Tänu mälukiibile, mis jätkab viimati kasutatud funktsioonil ja lihtsale nupuvajutusega juhtimisele on COLT Mighty Mouth nii lihtne kasutada kui ka rahuldust pakkuv.

Selle juurde kuulub ka valikuline mitme positsiooniga käsivaba iminapiga pöörlev kinnitus. Ja kvaliteetne TPR-masturbaator on lihtsaks puhastamiseks eemaldatav. TPR-masturbaatoriga, silikoonist nupu ja dekoratsiooniga ning PU Cote'iga ABS-ist valmistatud korpusega COLT Mighty Mouth hoiab teid nii turvaliselt kui ka rahulolevalt.

Hügieeniliselt parem ja uskumatult rahuldust pakkuv, saad oma soovid COLT Mighty Mouthiga rohkem kui rahuldatud. Nii et kui otsid põnevat kogemust magamistoas, siis oled selle leidnud. Ole valmis, pane end valmis, et nautida põnevat stimulatsiooni ja küllastust, olgu siis üksi või koos partneriga.Mighty Mouth vajab veepõhist libestusainet koos kasutamise ja parima naudinguga. Mighty Mouthi puhastamiseks eemaldage hülss ja peske seda seejärel põhjalikult sooja vee ja seebiga.

 

99,90 €
Laos
Lisainfo
KaubamärkCalExotics
Write Your Own Review
Arvustatav toode:COLT Mighty Mouth masturbaator
More from CalExotics