GODDESS COLLECTION BELENOS vibraator

SKU
21955

Belenos on valmistatud tumesinisest silikoonist, millel on kuldsed detailid ja mis on täielikult kooskõlas teiste Goddess Collectioni mänguasjadega. Klassikalisel vibraatoril on rõngakujuline metallkattega käepide, mis muudab selle hõlpsasti haaratavaks ja luksuslikuks. See pehmest  silikoonist valmistatud vibraator on sametiselt pehme puudutusega.

Belenosil on pehme ots ja paindlik, kumer võll, mis sobib ideaalselt G-punkti stimuleerimiseks, mille ümber looklevad stimuleerivad harjad. Tänu võimsale mootorile pakub see vibraator tugevat vibratsiooni ning 7 vibratsioonirütmi ja 3 kiirusega on iga taseme jaoks ideaalne vibratsioon. Et asi oleks veelgi meeldivam, on Belenosil soojendusfunktsioon, nii et võll on mõnusalt soe nagu kehatemperatuur.

See on 100% veekindel, nii et seda vibraatorit saab kasutada duši all või vannis. Kaasas on magnetiline USB-kaabel laadimiseks.

Laadimise kestus 3 tundi. Kasutamise kestus 60 minutit kõrgeimal kiirusel või 120 minutit madalaimal kiirusel. Kehale ohutu, ftalaatide ja lateksivaba.  

 

Soodushind 69,90 € Tavahind 89,90 €
Laos
Lisainfo
BrändDream Toys
Write Your Own Review
Arvustatav toode:GODDESS COLLECTION BELENOS vibraator
Rohkem Dream Toys toodet