PDX ELITE DIRTY TALKmasturbaator suu

SKU
RD524

Sukelduge Ekstaasi: PDX Elite Dirty Talk Starter Stroker
Tutvuge ülima naudinguga PDX Elite Dirty Talk Starter Strokeriga uuenduslik masturbaator, mis ühendab juhtimiseks intensiivse füüsilise stimulatsiooni erootilise heliga su meeled metsikult. See seade on mõeldud neile, kes ihkavad sügavamat rahulolu, lubab mitte ainult kohtuda, vaid ületada teie soovid, pakkudes tõeliselt kaasahaaravat ja käepärast
kogemust.

Miks PDX Elite Dirty Talk Starter Stroker on kohustuslik:

 • Dünaamilised vibratsioonid: varustatud 10 vibratsioonirežiimiga, see silitaja masseerib peenist iga tõukejõuga, tagades mitmekesise ja intensiivselt meeldiva kogemuse, mis
  vastab teie igale tujule ja eelistustele.
 • Täiustatud tekstuur: sisemine kanal on vooderdatud ribide ja täppidega, pakkudes täiendavat stimuleerimist ja naudingut maksimaalselt iga liigutusega.
 • Kuulmisstimulatsioon: 3 helitugevuse seadistusega saate valida kuulmisstimulatsiooni taseme - füüsilisi aistinguid saatma, suurendades üldist kogemust.
 • Mitmekülgne paigaldus: iminapa põhi kleepub iga tasase pinnaga ja on reguleeritav mitme nurga all, pakkudes käed-vabad kasutamist peaaegu kõikjal. 
 • Mugav ja kasutajasõbralik: koos USB-kaabliga, mis hõlbustab laadimist. Selle kogupikkus 17,8 cm ja sisestatav sügavus
  15,2 cm muudavad selle mugavaks enamiku jaoks, tagades maksimaalse naudingu.
69,90 €
Laos

Suurendage oma soolomängu:

 • Avastage uusi aistinguid: vibratsiooni, tekstuuri ja erootilise heli kombinatsiooniga pakub PDX Elite Dirty Talk Starter Stroker multisensoorset kogemust, mis uurib uusi naudinguvaldkondi.
 • Nautige kõikjal: tänu iminapa alusele ja käed-vabad konstruktsioonile saate nautida seda silitust erinevates seadistustes ja asendites, muutes iga kogemuse ainulaadseks.
 • Privaatne või jagatud mängimine: kasutage seda üksinda isiklikuks meelelahutuseks või ühendage see paarimänguga, et lisada põnevust ja lõbu.

PDX Elite Dirty Talk Starter Stroker ei ole lihtsalt masturbaator; see on kogemus, mis on loodud selleks, et sukelduda täielikult oma fantaasiatesse, pakkudes nii intiimset kui ka intensiivset rahulolu. Ükskõik, kas soovite oma soolosessioone täiustada või partnerite mängule põnevat elementi lisada, tõotab see silitaja unustamatu teekonna naudingute poole. Ole valmis seda seinale "kleepima" ja sukelduge sügavale magusasse ekstaasi.

Lisainfo
BrändPipedream
Write Your Own Review
Arvustatav toode:PDX ELITE DIRTY TALKmasturbaator suu
Rohkem Pipedream toodet