GUMMI JA LATEX KOSTÜÜMIDE SPREI

SKU
0603912115703

Hoia oma latekstooteid seksikana ja läikivana Rubba Glow spreiga. See 29 ml spreipudel on spetsiaalselt formuleeritud, et säilitada kummirõivaste läikiv välimus, tagades, et need kunagi tuhmuma ei hakkaks. Olgu selleks siis Rubba Wear või muu latekspesu, see spreipudel hoiab need välja nägema suurepäraselt ja vastupandamatult atraktiivselt. Hoia oma garderoob värske ja ahvatlev Rubba Glow spreiga.

Rubba Glow spreipudeli eelised ja kasutus:

  1. Kiire läike lahendus: Rubba Glow Spray pakub kiiret ja mugavat lahendust oma latekstoote läike säilitamiseks. Mõne pihustusega näevad teie rõivad välja nagu uued.
  2. Suurenenud atraktiivsus: Tagage, et teie latekstooteid näeks alati nende parimas, suurendades seeläbi üldist atraktiivsust ja enesekindlust nende kandmisel.
  3. Kauakestev läige: Rubba Glow Spray spetsiaalne valem tagab pikaajalise läike, võimaldades teil nautida lateksrõivaste läikivat välimust pikema aja jooksul.
  4. Mitmekülgne kasutamine: Lisaks latekstootele saab Rubba Glow Spray't kasutada ka teistel kummist aksessuaaridel ja pesul, laiendades selle kasutusvõimalusi kaugemale kui ainult kostüümid.
  5. Lihtne pealekandmine: Tänu sellele lihtsasti kasutatavale pihustipudelile on Rubba Glow Spray pealekandmine kiire ja lihtne. Pihusta seda ühtlaselt üle latekstoote pinnale ja lase sellel kuivada sädeleva viimistluse saamiseks.
  6. Reisikõlblik: 29 ml pudeli kompaktne suurus muudab selle ideaalseks reisimiseks, tagades, et saate oma latekstooteid hoida suurepärasena, kuhu iganes lähete.
  7. Lõhnatu valem: Rubba Glow Spray omab lõhnatut valemit, nii et saate nautida läiget ilma soovimatute lõhnadeta, mis püsiksid teie riietel.
  8. Kaitse ja hooldus: Lisaks läike pakkumisele pakub Rubba Glow Spray ka kaitset teie latekstootele, aidates säilitada nende kvaliteeti ja pikaealisust.
  9. Ideaalseks erilisteks sündmusteks: Olgu selleks siis fetišipeo, cosplay-sündmuse või intiimse magamistoamängu jaoks, tagab Rubba Glow Spray, et teie lateksrõivad varastavad tulevalgust.
  10. Täienda oma välimust: Kasuta Rubba Glow Spray't oma lateksansambli viimase lihvi andmiseks, täiendades oma välimust läikiva säraga, mis köidab tähelepanu.
6,90 €
Laost otsas
Lisainfo
BrändPipedream
Write Your Own Review
Arvustatav toode:GUMMI JA LATEX KOSTÜÜMIDE SPREI
Rohkem Pipedream toodet