Vibratsioonifunktsiooniga kliitoristimulaator Satisfyer Dual Love

SKU
SDualLove

Vibratsioonifunktsiooniga kliitoristimulaator Satisfyer Dual Love.

Satisfyer Dual Love ühte otsa saab kasutada kliitori stimuleerimiseks survelainete abil ning toote teine ots on kasutatav G-punkti vibraatorina.

Satisfyer Dual Love: erutavad survelained koos vibratsiooniga

Satisfyer Dual Love hellitab kliitorit survelainetega ja G-punkti meela vibratsioonidega – seda ka äpi kaudu juhitult. Kliitoristimulaator on valmistatud kvaliteetsest täissilikoonist, mis kohandub õrnalt sinu kehakujuga ning kannab intensiivse vibratsiooni eriti tugevalt sinu erutuspunktidesse. Vibratsiooni ja suvelaineid saab juhtida intuitiivselt juhtpaneeli või tasuta Satisfyer Connecti äpi kaudu. Äpiga ei saa Dual Love’t mitte ainult kaugjuhtida, vaid ka luua uusi vibratsiooniprogramme või ühendada mõnutegija oma Spotify lemmikesitusloendiga – võimalused on lõputud. Kaks võimsat mootorit, mida saab laadida mugavalt magneetilise USB-laadijaga, tagavad vajaliku võimsuse.

 

  • stimuleerib kliitorit survelainetega ja G-punkti vibratsiooniga
  • võimalik juhtida rakenduse abil
  • töötab ka ilma rakenduseta
  • 2 eraldi juhitavat mootorit
  • vaikne režiim
  • valmistatud kehale ohutust silikoonist ja ABS-plastikust
  • magneetilise USB-kaabliga laetav
Alates 49,97 €
Laos
Ainult %1 järgi

Satisfyer on "seksuaalse heaolu" ülemaailmne sünonüüm.
Satisfyer'i visioon on pakkuda suurimat naudingut taskukohase hinnaga. Pole saladus, et suurimad naudingud saavutatakse ainult kvaliteetsete ja stiilsete mänguasjade kasutamisega. Satisfyer on bränd, mis on võitnud ligi 300 disainiauhinda üle maailma ning mida hindavad kõrgelt need, kes ei hooli mitte ainult funktsionaalsusest, vaid ka ilust, esteetikast, meeldivatest ja loomingulistest vormidest.
Satisfyer pakub laia valikut kõigile, kellele meeldib lubada seikluslikke seksuaalfantaasiaid – naistele ja meestele, vallalistele ja paaridele, noorematele ja vanematele, traditsioonilistele ja ebatraditsioonilistele seksuaalsetele suundumustele. See bränd väärtustab eelkõige inimeste erinevusi, arvestab tänapäeva kultuurimuutustega ning loob tooteid, mis aitavad kasvatada enesekindlust, kirge ja mängulisust.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Vibratsioonifunktsiooniga kliitoristimulaator Satisfyer Dual Love
More from Satisfyer