Satisfyer V Tupekuulid

SKU
9016518

Tõhus orgasmitreening tootega Satisfyer V Balls
Naudi plahvatuslikke orgasme Satisfyeri armukuulidega: V Ballsid on ideaalne abiline vaagnapõhjalihaste treeningus. Juba igapäevane 15 minuti pikkune treening tugevdab vaagnapõhjalihaseid ja muudab sellega kõik tunded armumängu ajal intensiivsemaks nii sinu kui ka sinu partneri jaoks. Armukuulidega treenimise saab mugavalt ja paindlikult argitoimetustega siduda: nii näiteks võid kasutada V Ballse trenni ajal, majapidamistööde tegemisel või poes käies.
V Ballsid on valmistatud kehasõbralikust silikoonist ja on saadaval praktilise komplektina, mis sisaldab erinevaid raskusi, et saaksid vaagnapõhjatreeningut järkjärgult intensiivsemaks muuta. Raskused on 79,3 g, 114,1 g ja 150,3 g – alusta kõige kergemast armukuulist ja mine pärast esimesi edusamme tasapisi üle raskematele. Kuulikujuline disain ja praktiline tõmbenöör hõlbustavad Satisfyer V Ballside sisestamist ja eemaldamist.

Kuidas armukuule puhastada?
Satisfyer V Ballse saab enne ja pärast iga kasutamist väga lihtsalt puhastada. Pese neid õrna seebi ja sooja veega, põhjalikumaks desinfektsiooniks soovitame Satisfyeri Disinfectant Sprayd, mis sobib ideaalselt silikoonile. Õrnaks sisestamiseks ja mõnusaks treeninguks soovitame lisaks kasutada mõnda tilka libestit – näiteks Satisfyeri klassikalist varianti.

Soodushind 18,70 € Tavahind 24,95 €
Laos

Meie V Balls kuulid tagavad tugevama vaagnapõhja ja intensiivsemad orgasmid. V Balls on erinev kaal, mis võimaldab igapäevase treeningu raskust järk-järgult tõsta.

Vaagnapõhja treenimine tugevdab lihaseid intensiivsemate orgasmide jaoks
Õppige orgasmi kokkutõmbeid aktiveerima, mis muudab armatsemise nauditavamaks nii teile kui ka teie partnerile
 

  • Orgasmi trennikomplekt: 79,3 g; 114,1 g; 150,3 g 
  • Nahasõbralik silikoon     
  • Rohkem naudingut seksi ajal nii mehele kui ka naisele tänu lihaste pingutamisele
  • Kerge puhastada 
Lisainfo
BrändSatisfyer
Värv Mitmevärviline
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Satisfyer V Tupekuulid