Vulva lover 1 kliitori stimulaator

SKU
4018591

Satisfyer Viva La Vulva 1: kliitori stimulatsioon vibratsiooniga
Satisfyer Viva La Vulva 1 kompaktne disain tagab sensuaalse kliitori stimulatsiooni. Pealepandav vibraator hellitab kliitorit kehasõbralikust pehmest silikoonist valmistatud ümara kontaktpinnaga, mis on nahale eriti õrn. Tänu oma suurele pinnale stimuleerib see eriti ulatuslikult. Vibraatori nutikas disain tagab, et vibratsioon kandub intensiivselt edasi sinu kuumadesse kohtadesse, samas kui käepideme vibratsioon jääb mugavaks kasutamiseks madalaks. Tänu praktilisele käepidemele on sul vibraatori üle alati kontroll.
Pealepandava vibraatori 12 vibratsiooniprogrammi ulatuvad õrnast kuni intensiivseni ning neid saab juhtida intuitiivse juhtpaneeli kaudu.

Milliseid eeliseid Satisfyer Viva La Vulva 1 veel pakub?
Viva La Vulva 1-ga on võimalikud ka kergemeelsed mängutunnid duši all või vannis: pealepandav vibraator on veekindel (IPX7) ja ei karda jahedat vett. Et vibraator oleks alati kasutusvalmis, saab sisseehitatud akusid kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.

49,90 €
Laos

Kompaktse kuju ja elastsest silikoonist valmistatud laia kontaktpinnaga Satisfyer Viva La Vulva 1 stimuleerib kliitorit ulatuslikult ja intensiivselt. Käepideme madalad vibratsioonid tagavad mugava kasutamise.

Võimsad vibratsioonimustrid tagavad intensiivse kliitori stimulatsiooni
Madal vibratsioon käepidemel
Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
 

  • 12 vibratsiooniprogrammiKehasõbralik silikoon    
  • Veekindel (IPX7)
  • Sosinrežiim    
  • Liitiumioonaku
  • Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel    
  • Lihtne puhastada
Lisainfo
BrändSatisfyer
VärvSinine
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Vulva lover 1 kliitori stimulaator
Rohkem Satisfyer toodet